Gegoten goudbaren en kompasmunten op zwart marmer, zilver in een notenhouten schaal

Fysiek metaal · Sinds 2008

Koop het metaal.En houd het vast.

Goud, zilver, platina en palladium van een Denver-balie die sinds 2008 fysiek metaal verstuurt. Verzekerde levering boven 199 USD. De factuur noemt de stukken in de doos.

  • Baliebeoordeling 4,9 / 5
  • 186.000 voorbeeldnotities
  • Verzekerd onderweg

Kompasstempel · gegoten baren en geslagen rondellen

De balie van deze week

Stukken die de kluis mogen verlaten.

Prijzen zijn voorbeeldretail in dollars, met een gebruikelijke fabricagepremie boven de indicatieve spot.

Goud

Aurelian goudbaar van 1 oz

Gegoten baar van één ounce met het kompasstempel. Het gebruikelijke eerste stuk van een goudallocatie.

US$ 4.164,00 US$ 4.086,00

In de kluis

Goud

Compass goudrondel van 1 oz

Geslagen rondel, geribbelde rand, laurier en kompasroos. Makkelijker te verdelen dan een baar van tien ounces.

US$ 4.198,00 US$ 4.112,50

In de kluis

Goud

Compass goudrondel van 1/10 oz

Een kleine geslagen rondel om gewicht toe te voegen zonder een hele ounce vast te leggen.

US$ 462,00 US$ 438,00

In de kluis

Goud

Aurelian goudbaar van 10 oz

Tien ounces in één baar. De premie per ounce ligt lager dan bij de lijn van één ounce.

US$ 41.280,00 US$ 40.540,00

Vanaf US$ 4.054,00 / oz

In de kluis

Goud

Presentatiepaar

Een baar van één ounce en een rondel van één ounce, in dezelfde doos, voor een eerste allocatie.

US$ 8.420,00 US$ 8.240,00

In de kluis

Zilver

Northline zilverrondel van 1 oz

Zilverrondel van één ounce met geribbelde rand. Het flexibele stuk in een zilverstapel.

US$ 39,40 US$ 35,90

In de kluis

Zilver

Northline zilverbaar van 1 oz

Kleine gegoten zilverbaar. Hetzelfde gewicht als de rondel, vlakker te stapelen.

US$ 41,50 US$ 38,20

In de kluis

Zilver

Northline zilverbaar van 5 oz

Vijf ounces in één baar. De stap tussen zakrondellen en het stuk van honderd.

US$ 188,00 US$ 174,50

Vanaf US$ 34,90 / oz

In de kluis

Zilver

Northline zilverbaar van 10 oz

Tien ounces, met een lagere premie per ounce dan de baar van één ounce.

US$ 368,00 US$ 342,00

Vanaf US$ 34,20 / oz

In de kluis

Zilver

Northline zilverbaar van 100 oz

Een kavelbaar. Zwaar, sober, en de laagste zilverpremie op de balie.

US$ 3.490,00 US$ 3.286,00

Vanaf US$ 32,86 / oz

In de kluis

Platina

Atelier platinabaar van 1 oz

Eén ounce platina, gegoten en gestempeld. Een andere plank dan het goud.

US$ 1.688,00 US$ 1.612,00

In de kluis

Palladium

Vale palladiumbaar van 1 oz

Eén ounce palladium voor wie het vierde metaal wil, niet nog een goudbaar.

US$ 1.310,00 US$ 1.248,00

In de kluis

Niets op de balie past bij die zoekopdracht.

Waarom kopers blijven

Een balie die het metaal verstuurt en dan opzij gaat.

01

Gecontroleerd voor verzending

Bij inname worden gewicht, maat en oppervlak bekeken. Past een baar niet bij de kaart, dan gaat hij niet in de doos.

02

Benoemde voorraad

Een order wordt stuk voor stuk gepakt. De factuur noemt elke baar of rondel, geen gezamenlijk saldo.

03

Verzekerd tot de deur

Boven 199 USD volledig verzekerd, handtekening vereist, neutrale verpakking. Bewaren bij de balie kan ook.

04

Een mens aan de telefoon

Denver antwoordt maandag tot vrijdag, 8:00 tot 18:00 bergtijd. Dezelfde balie voor de eerste ounce en de baar van honderd.

Open kluisdeur met planken vol goud- en zilverbaren

In de kluis

Toegewezen bewaring, als je nu niet wilt laten leveren.

Het metaal blijft in een vak op jouw naam. Later vraag je verzending, of je verkoopt terug tijdens balie-uren.

  • Gescheiden, niet gepoold
  • Elk kwartaal een bezitnota
  • Verzending als jij het vraagt

Van klik naar koerier

Drie stappen. Geen account.

01

Kies de stukken

Filter op metaal, open een stuk en voeg het toe. De doorgestreepte prijs toont de premie.

02

Bewaar het verzoek

Laat een naam en e-mail achter. In deze demo blijft het verzoek in de browser. Er wordt niets afgerekend.

03

Levering of kluis

Een echte balie zou de factuur bevestigen en daarna verzekerd verzenden of een bewaarbewijs geven.

Uit het balieboek

Notities van mensen die het metaal al vasthouden.

Gemiddeld 4,9 over 186.000 voorbeeldnotities voor deze vitrine.

★★★★★

Tweede bestelling van baren van één ounce. Neutrale verpakking, het gewicht klopte met de kaart en de doos verried niets.

Helen M.Denver · Voorbeeldnotitie
★★★★★

Ik vroeg het metaal in de kluis te laten. De bezitnota noemde elke baar op nummer. Dat was het punt.

Owen P.Austin · Voorbeeldnotitie
★★★★★

Eerste zilveraankoop. De baar van honderd ounces was zwaarder dan ik dacht, en de verpakking was expres saai.

Priya S.Chicago · Voorbeeldnotitie
★★★★★

Eén goudrondel en tien zilverrondellen. Beide kwamen overeen met de foto’s op de kaart in de doos.

Hana K.Osaka · Voorbeeldnotitie

Grotere kavels

Meer dan een paar ounces?

Goud van tien ounces en zilver van honderd gaan als kavel. Vraag een schriftelijke offerte voor je betaalt.

Vraag naar een kavel

FAQ

Vragen die de balie elke week hoort.

Verzenden jullie buiten de Verenigde Staten?

Een werkende balie zou na het verzoek een verzekerde internationale zending offreren. Sommige landen vragen extra papieren. De prijzen op deze pagina zijn in dollars. Deze demo verzendt niets.

Is het spotgetal live?

Nee. Het zijn voorbeelden zodat de pagina leesbaar is. Ze schuiven iets op het scherm en staan als indicatief. Je handelt er niet op.

Wat als het gewicht niet klopt?

Bij een echte order schrijf je de balie voordat je het zegel breekt. Het stuk wordt met de inname vergeleken en gecorrigeerd of teruggenomen.

Kan het metaal in de kluis blijven?

Zo is deze balie beschreven: gescheiden per klant, met een bezitnota, en verzending alleen als je het vraagt. Hier opent geen echte bewaarrekening.

Waarom ligt de prijs boven de spot?

Fabricage, keuring en een kleine baliepremie komen boven de metaalwaarde. Grotere baren hebben meestal een lagere premie per ounce. De doorgestreepte prijs is het voorbeeld vóór het huidige label.

Heb ik een account nodig?

Nee. Een bewaard verzoek blijft alleen in deze browser. Er is geen login, geen kaart en geen betaling.

Denver spreken

Bel, of bewaar de mand.

Maandag tot vrijdag, 8:00–18:00 bergtijd. Deze pagina plaatst geen echte order.

+1 800 555 0148
desk@aurelian.example

De ochtendnotitie

Een korte notitie op werkdagen als premies bewegen. Blijft op dit apparaat.

Gehalte
Gewicht
Vorm
SKU

Je mand

Je baliedossier

Privacy

Deze demonstratie bewaart je mand, taalkeuze en opgeslagen verzoeken lokaal op je apparaat. De pagina’s sturen die gegevens niet naar een server.

De taalingang kan een openbare locatiedienst om een landcode vragen om de passende balie te openen. Faalt dat of loopt de tijd af, dan opent Engels. Een zelf gekozen taal blijft op dit apparaat tot je haar wist.

Voorwaarden

Aurelian Bullion Desk is een fictieve demonstratievitrine. Namen, prijzen, scores en notities zijn voorbeelden. Ze zijn geen aanbod, geen live marktgegevens en geen leveringsbelofte.

Stuur geen geld vanaf deze pagina. Een echte aankoop vraagt een bevestigde factuur van een vergunde handelaar, op jouw naam, nadat je de verkoper hebt gecontroleerd.